ספורט

אין כמו חולון עם מוטי ששון גם בספורט

היכלי ספורט וקרח חדשים

בחמש השנים האחרונות עיריית חולון בראשות מוטי ששון קידמה את נושא הספורט ותרבות הפנאי בעיר. במסגרת זו הוקמו היכל הספורט החדש עם 5,600 מקומות ישיבה. ההיכל החדש משמש לפעילויות רבות ומגוונות כמו אולם הבית של הפועל חולון בכדורסל, הופעות של אמנים ותערוכות עולמיות כתערוכת הלגו העולמית.

לצד היכל הספורט הוקם היכל החלקה ענק על קרח – אחד משלושה בישראל, המשתרע על שטח של  כ- 1,600 מ"ר, המשרת את תושבי חולון וכלל ערי גוש דן.

 

פרסים ארציים בספורט

ההשקעה בספורט של עיריית חולון בראשות מוטי ששון מניבה פירות עם עשרות פרסים ארציים בתחומי ספורט מגוונים: זכייה בגביע המדינה של הפועל חולון בכדורסל בפעם השנייה לאחר 9 שנים; תיכון ק"ש זכה בפרס החינוך הגופני הארצי של משרד החינוך; נבחרת הבנים של תיכון ק"ש זכו באליפות הארץ לאתלטיקה קלה; נבחרת הכדוריד בנות של תיכון קציר זכו באליפות הארץ בכדוריד ואילו הבנים זכו באליפות המחוז; מקום ארצי ראשון בתחרות הכדורסל בנות בקרב תיכונים ועוד פרסים רבים.

 

היכל קרח אולימפי ומגלשות ענק

בחמש השנים הבאות מתוכננת הקמתו של היכל קרח נוסף, לצד זה הקיים. היכל הקרח החדש יותאם לתקן אולימפי הנדרש ויהווה משכן קבע לתחרויות עולמיות.

בפארק המים ימית 2000 מתוכננת הקמתן של מגלשות חדישות באורך של כ-100 מטרים ובגובה של למעלה מ- 14 מטרים. המגלשות החדשות יהיו בעלות 6 מסלולים ויאפשרו גלישה על מזרנים. יש למה לצפות.

שתפו חברים...

גלילה לראש העמוד