בילוי ופנאי

אין כמו חולון בבילוי ופנאי

היכלי ספורט וקרח חדשים

בחמש השנים האחרונות עיריית חולון בראשות מוטי ששון קידמה את נושא הבילוי, התרבות הפנאי בעיר. במסגרת זו הוקם ההיכל החדש עם 5,600 מקומות ישיבה. ההיכל החדש משמש לפעילויות רבות ומגוונות כמו אולם הבית של הפועל חולון בכדורסל, הופעות של אמנים ותערוכות עולמיות כתערוכת הלגו העולמית.

לצד היכל הספורט הוקם היכל החלקה ענק על קרח – אחד משלושה בישראל, המשתרע על שטח של  כ- 1,600 מ"ר, המשרת את תושבי חולון וכלל ערי גוש דן.

 

מוזיאונים ותיאטראות

העיר חולון הפכה בשנים האחרונות למרכז שוחר תרבות – עם ריכוז של מוזיאונים ותיאטראות המושכים אליהם שוחרי תרבות מגוש דן ומכל הארץ. בין המוזיאונים בעיר ניתן למנות את מוזיאון העיצוב חולון, המוזיאון הישראלי לקריקטורות וקומיקס, המרכז הישראלי לאמנות דיגיטלית וכמובן מוזיאון הילדים המוביל בתחומו בארץ ובעולם.

בין התיאטראות המובילים בעיר – תיאטרון המדיטק המעלה מדי שנה הפקות מקור חדשות תיאטרון חולון המחודש המצג את מיטב ההצגות והפסטיבלים בישראל, לצד סדרות, מפגשים מרתקים, אירועים מיוחדים ופעילויות קהילתיות.

 

תיאטרון חולון המחודש

בשנתיים האחרונות חודש מהיסוד אחד ממוסדות התרבות המובילים של חולון – תיאטרון חולון. זאת על מנת לאפשר לקהל החולוני הנאמן לתרבות נגישות והנאה מרובה יותר מההצגות והמופעים המועלים על במת התיאטרון במהלך השנה.

תיאטרון חולון במראהו המחודש ממשיך להציע למבקרים בו את מיטב ההצגות בארץ לצד סדרת מפגשים מרתקים עם אמנים, פסטיבל אירועים מיוחדים כנסים ופעילויות תרבות מגוונות.

 

פארקים לכל המשפחה

פארק פרס פארק עצום המתפרס על שטח עצום. הפארק, שהוקם במודל הסנטרל פארק בניו יורק, מהווה מתחם פנאי בילוי ותרבות לכל המשפחה, עם גינות ופינות משחק ייעודיות לילדים, אזורי שיט באגם, מסעדות ומזללות כמו גם בארים ופאבים לצעירים.

 

שתפו חברים...

גלילה לראש העמוד